Turkish Website Translation, Web Sitesi Çevirisi

website translation
Web Sitesi Çevirisi

Web siteniz 13 dilde yayınlanırsa, dünyanın gayri safi yurtiçi hasılası (GSYİH) üreticilerinin %80’ini hedefleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Bu diller İngilizce, İspanyolca, Basitleştirilmiş Çince (Çin Halk Cumhuriyeti), Japonca, Almanca, Arapça, Fransızca, Rusça, Portekizce (Brezilya) İtalyanca, Korece, Geleneksel Çince (Tayvan ve adalar) ve Türkçe’dir.

Birçok şirket böyle geniş bir kitleye ulaşmak ister, ancak web sitelerinin bu dillere tam çevirisinin maliyetini savunamaz. Bizim yanıtımız basit. Büyük bir portal hedeflemeyin, ancak diğerlerinden de geri kalmayın. Bunun yerine, dünyaya bir pencere açın!

GlobalVision opens in a new window şirketiniz için bir arama sonuç sayfası tasarlamak ve onu 12 dile çevirmek üzere Window to the World (Dünyaya Açılan Pencere) web sitesi çevirisi paketini sunmaktadır. Bu sayfa, seçtiğiniz anahtar sözcükler ve diller için optimize edilecek ve ana web sitenize bağlanacaktır.

Artık 5 bin dolardan az bir bütçeyle, anahtar sözcüklerinizle ana dillerinde arama yaptıklarında, dünyadaki web sitesi ziyaretçilerinin %90’a yakınının sizi bulmasını sağlayabilirsiniz. Daha sonra Window to the World (Dünyaya Açılan Pencere) sayfası ziyaretçileri web sitenizin geri kalanına yönlendirecektir.

Constant Contact Logo opens in a new window” GlobalVision ile çalışarak birçok başarıya imza attık. … Proje esnasında geribildirimlerimize açıklardı ve dikkatli, özenli çeviri teslim ederlerdi.”
Constant Contact
Waltham, MA